Noteikumi / distances līgums

     Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu. Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Sīkāku informāciju par distances līguma noteikumiem varat uzzināt šeit: http://likumi.lv/doc.php?id=62580

Piegādes un samaksas kārtība

     Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Kā notiek iegādes process:

1. Izvēlieties preci no preču kataloga (modeli, krāsu u.tml.) *

2. Spiediet uz ikonas: ielikt grozā *

3. Lapas labajā stūrī, pirkuma grozā parādīsies Jūsu pasūtījums. 

Spiediet uz ikonas: pasūtīt *

4. Aizpildiet pasūtījuma pieteikuma formu, sniedzot nepieciešamo informāciju.

Izvēlieties Jums vēlamo piegādes veidu un spiediet uz ikonas: tālāk *

5. Pasūtījuma apstiprināšana. Uz ekrāna Jūs redzēsiet savu pasūtījumu,

tā summu kopā ar piegādes izdevumiem €. Lai apstiprinātu pasūtījumu spiediet uz ikonas: pasūtīt *

6. Parādīsies uzraksts " Paldies! Jūsu pasūtījums ir saņemts" *

* Apmaksa ir pieejama ar pārskaitijumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas izsūtīsim Jums rēķinu uz e-pastu. Preces piegādi veiksim pēc apmaksas saņemšanas musu kontā. Preces piegāde tiks veikta 2-3 darba dienu laikā.

Visas preču cenas norādītas ar PVN 21%

Garantija

   Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.

Atteikuma tiesības

     Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Tev jāaizpilda un mums jānosūta (pa pastu sūtot vēstuli vai sūtot e-pastu) atteikuma veidlapa, tādā veidā nepārprotami informējot SIA "Deal 4 You", juridiskā adrese: Kartupeļu iela 48a-11, Rīga, LV-1058, telefons: 28628459, e-pasts: [email protected] par lēmumu atteikties no pirkuma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsi pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Spied uz saiti, lai lejuplādētu atteikuma veidlapu: 

//site-284378.mozfiles.com/files/284378/ATTEIKUMA_VEIDLAPA.pdf

     Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Tu esi ieguvis vai trešā persona, kuru Tu esi norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – modelis, krāsa, izmērs u.c. būtiski parametri.

     Ja Tu atteiksies no šī līguma, SIA "Deal 4 You" atmaksās visus no Tevis konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA Deal 4 You tika informēts par Tavu lēmumu atteikties no šī līguma. SIA "Deal 4 You" var aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņēmis no patērētāja nosūtītās, atgrieztās preces.

     Izmantojot atteikuma tiesības Tev būs jāsedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA Deal 4 You ir piekritis segt šīs izmaksas.

   Atceries, izsūtot preci Tev jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājumi, pretējā gadījumā par preces boajājumiem atbildību uzņemies Tu.

  •    Gadījumā, ja gribi atteikties no preces, nosūti to uz adresi: Rīga, Kartupeļu iela 48a-11, LV-1058. Atceries pievienot pirkumu apliecinošu dokumentu un atteikuma veidlapu!
  •  
  • Mēs darīsim visu, lai garantijas procedūra noritētu iespējami drīzā laikā un neradītu Tev liekus uztraukumus.

Vispārīgos noteikumus par patērātāja tiesībām un pienākumiem lasi šeit.

Datu apstrāde

     Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Jebkura veida The Case Market.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.

Gadijumā,ja ir kādi jautājumi, zvaniet vai rakstiet mums: [email protected]

0

Pirkumu grozs